بیانیه مرکز بسیج اساتید و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مناسبت هفته بسیج ۱۳۹۶

هفته بسیج ۱۳۹۶

۰۸ آذر ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۶ کد : ۳۵۹۸۲ اخبار برگزیده بدون عنوان اخبار داغ
تعداد بازدید:۴۴۶
بسیج صرفاً یک حرکت احساسی نیست، بسیج متکی است به دانستن و فهمیدن، متکی است به بصیرت. واقعیت بسیج همین است و در این جهت باید پیش برد.( امام خامنه‌ای، ۰۳/۰۹/۱۳۹۵)
هفته بسیج ۱۳۹۶

بسیج صرفاً یک حرکت احساسی نیست، بسیج متکی است به دانستن و فهمیدن، متکی است به بصیرت. واقعیت بسیج همین است و در این جهت باید پیش برد. امام خامنه‌ای، ۰۳/۰۹/۱۳۹۵

بیانیه مرکز بسیج اساتید و کارکنان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

به مناسبت هفته بسیج ۱۳۹۶

بسیج و فرهنگ بسیجی همانند الگویی کارآمد در زمینه های گوناگون نماد افتخار، ثبات و عظمت نظام اسلامی ایران است. سازمان بسیج که با دوراندیشی امام امت (ره) به عنوان ماندگارترین یادگار ایشان در پنجم آذرماه سال ۱۳۵۸ شکفتن گرفت و جاودانه ماند، در زمانی اندک مبدل به درختی تنومند گردید که ایران را از پیچ و خم های پرخطر عبور و در راه پیشرفت و سعادت قرار داده است.

اکنون که طومار فرزند پلید استکبار جهانی، «حکومت داعش»، با تفکر بسیجی فرزندان خمینی برچیده شده، نشانی دیگر از همین فرهنگ و تفکر باارزش بسیج رخ نمایانده است که با رسوخ در دل هر مسلمان آزاده ای چه در ایران، سوریه و عراق، مباهات همگان را فراهم آورده و جوانان مسلمان کشورهای منطقه با تاثیر از این فرهنگ، راه سعادت و پیروزی خود از دسیسه ها و بحران‌های ایجاد شده توسط زورگویان را پیدا کرده اند.

دشمنان و منافقان باید بدانند، ملتی که اینگونه نیرویی دارد هیچ‌زمان خسته نمی‌شود، ناامید نمی‌شود و شکست نمی‌خورد؛ بسیج همواره در برابر هر توطئه و فتنه‌ای پایدار ایستاده؛ تا هر هجومی را تبدیل به شکست و هر تحریمی را چه در عرصه های اقتصادی و چه علمی به فرصت تبدیل کند. امام خامنه ای چه زیبا فرموده اند: که تا بسیج هست، نظام اسلامی و جمهوری اسلامی از سوی دشمنان تهدید نخواهد شد.

مرکز بسیج اساتید وکارکنان وزارت علوم تحقیقات فناوری ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تهنیت به ملت شریف ایران و خانواده آموزش عالی کشور بالاخص بسیجیان دریا دل با صدایی رساتر از گذشته اعلام می دارد: قلب‌های دلباخته پرشور و نورانی میلیون‌ها بسیجی عاشق، لبریز از وفاداری و ارادت به مقتدای خویش، حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است که در این مسیر پایدارتر از همیشه، گوش به فرمان ولایت، آماده تقدیم جان در راه عزت و سربلندی اسلام و سرافرازی ایران می‌باشند.


۱ رای