امر به معروف و نهی از منکر

چهارمین جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر

۲۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۸ کد : ۴۲۸۸۵ رویداد های مهم اخبار برگزیده بدون عنوان اخبار داغ
تعداد بازدید:۵۰۲
چهارمین جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در معییت فرماندهان مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و سازمانها برگزار شد.
چهارمین جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر

با سمه تعالی

چهارمین جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در معییت فرماندهان مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و سازمانها برگزار شد.

چهارمین جلسه مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور در معییت فرماندهان مرکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و سازمانها با حضور دکتر هاشمیان، معاون دولت به مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر، سرهنگ عاشوری، فرمانده بسیج وزارتخانه ها و سازمان ها، آقای مهندس محمد حسین چراغی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت و دکتر رشید جعفرپور، رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و جمع کثیری از دبیران امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی و فرماندهان مراکز مقاومت بسیج وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور به میزبانی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

دکتر جعفرپور، رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ضمن ارائه گزارش از روند شکل گیری شورا ستاد امر به معروف و نهی از منکر در وزارت علوم، تاکید کرد: وزارت علوم بومی سازی برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر با رویکرد علمی را در سطح وزارتخانه و دانشگاهها در دستور کار دارد.

وی همچنین با اشاره به تدوین یک برنامه در سه سطح وزارتخانه، دستگاههای تابعه وزارت علوم، و دانشگاهها در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، افزود: بسترهای قانونی برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر فراهم است و بسیج اساتید وزارت علوم نیز در این بستر قانونی تمام تلاش خود را جهت فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر دنبال می کند.

وی با بیان اینکه به لحاظ سازمانی، رئیس بسیج وزارتخانه عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر است، بیان کرد: شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت علوم جلسات متعدد شورای اصلی و شورای کارشناسی را با حضور نمایندگانی از معاونت ها و مراکز ستادی وزارت علوم به طور مرتب برگزار می کند و مسایل مرتبط را بررسی و اجرایی می نماید.

در این جلسه آقای هاشمیان، معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر و آقای عاشوری، فرمانده بسیج وزارتخانه ها و سازمان ها و نیز جمعی از فرماندهان بسیج وزارتخانه ها به اظهار نظر پرداختند.


( ۱ )