تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب

«راهپیمایی ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.» امام خامنه‌ای مدظله العالی

تعداد بازدید:۴۶
دی ماه ۸۸ تجلی حماسه عاشورایی و میثاق معنادار امت اسلامی با مقام عظمای ولایت و نقطه سرنوشت ساز تقابل نظام سلطه و جبهه استکبار با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه بود
«راهپیمایی ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.» امام خامنه‌ای مدظله العالی

تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب

«راهپیمایی ۹ دی تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است.» امام خامنه‌ای مدظله العالی

۹ دی ماه ۸۸ تجلی حماسه عاشورایی و میثاق معنادار امت اسلامی با مقام عظمای ولایت و نقطه سرنوشت ساز تقابل نظام سلطه و جبهه استکبار با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه بود. حماسه‌ای ماندگار و عبرت آموز که با حضور آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران شکل گرفت. حماسه‌ای که به فرموده رهبر معظم انقلاب، تجدید پیمان دوباره ملت بزرگ ایران با آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب است.

ملت شریف ایران با حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ برگ زرین دیگری را در دفتر حماسه این کشور ثبت کردند که دوستان انقلاب و نظام اسلامی را امیدوار و دشمنان نظام را مایوس کرد. دیری نپایید که فتنه آمریکایی- صهیونیستی بر آن شد تا شیرینی این حماسه بزرگ را به کام مردم ایران اسلامی تلخ نماید و اتفاقاتی ناگوار پس از انتخابات رقم خورد که دل دلسوزان و دوستداران انقلاب، نظام و رهبری را به درد آورد. هشت ماه اردوکشی خیابانی، برهم زدن نظم و امنیت کشور و هتک حرمت مقدسات و میراث ماندگار عاشورای حسینی و جایگاه قدسی امامت و ولایت که با برنامه ریزی گسترده دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی برای راه اندازی انقلاب رنگی و براندازی نظام همراه بود باعث شد تا طیف‌های مختلف مردم با شور و شعور و آمادگی، خروشی مجاهدانه را در ۹ دی رقم بزنند. حضوری که ناشی از لطف و عنایت خداوند، مدیریت داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ولایت مداری و بصیرت هوشمندانه آحاد جامعه در فضای غبار آلود فتنه بود و این وعده خداوند است که «و مکروا و مکرا.. وا.. خیر الماکرین.»

حماسه بی‌نظیر و تاریخی ۹ دی به همه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اثبات کرد که مردم نجیب ایران اسلامی همانگونه که در طول ۴۰ سال گذشته نشان داده‌اند با حضور به موقع خود در صحنه‌های سرنوشت ساز و پیروی از ولی فقیه که از عوامل اصلی غلبه بر مشکلات فراگیر نظام است، تا آخرین نفس و قطره خون از آرمان‌ها و ارزشهای انقلاب اسلامی و راه ولایت دفاع خواهند کرد و وجود تحریم‌ها و تهدید‌های دشمن هیچ خدشه‌ای در اراده عظیم و آهنین این ملت وارد نخواهد کرد.

بسیج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ضمن حمایت از آرمانهای انقلاب اسلامی و حضرت امام (ره) و پیروی از مقام معظم رهبری، و گرامیداشت حماسه ۹ دی، با محکوم کردن هرگونه دشمنی با ملت شریف ایران اسلامی، دانشگاهیان کشور را اعم از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاههای کشور، به استقامت در برابر دشمنان و تهدیدها و تحریم های آنان، با بصیرت و بینش انقلابی و توکل بر خداوند در این روز بزرگ فرا می‌خوانیم.

روابط عمومی بسیج اساتید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری