دکتر جعفرپور: اجرای صد برنامه در سال گذشته توسط مرکز بسیج اساتید وزارت علوم

۰۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۵۳ کد : ۵۰۰۵۲ اخبار برگزیده بدون عنوان
تعداد بازدید:۲۹۶
دکتر جعفرپور: اجرای صد برنامه در سال گذشته توسط مرکز بسیج اساتید وزارت علوم

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در نشست گرامیداشت هفته دفاع مقدس در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که با حضور وزیر علوم، آقای دکتر غلامی و رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر زارعی و سردار دکتر طلایی نیک، معاون پارلمانی و حقوقی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران و کارشناسان وزارت علوم برگزارشد، دکتر رشید جعفرپور ضمن سلام و درود به ارواح طیبه شهدای کربلا، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و به ویژه شهدای استاد و دانشجو، به همه حاضران هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

رئیس مرکز بسیج اساتید وزارت علوم با بیان رویکرد جدید سازمان بسیج اساتید کشور با عنوان رویکرد حل المسایلی، افزود: بسیج وزارت علوع تمام تلاش خود را می کند که با روحیه جهادی و انقلابی در مسائل مختلف به وزارت علوم و دانشگاهها در حل مسائل و چالش ها کمک نماید.

وی در این رابطه تاکید کرد: بسیج اساتید وزارت علوم کارگروه بررسی و تحلیل مسایل و چالش های آموزش عالی تشکیل داده و تلاش می کند به طور تخصصی مسایل را شناسایی و راه حل ارائه نماید.

 

دکتر جعفرپور در ادامه به اجرای بیش از صد برنامه در سالجاری اشاره نمود که این برنامه ها شامل، نشست، سخنرانی، دیدار، ارائه گزارش، بازدید، تشکیل کارگروه های حل مساله، اجرای برنامه های مناسبتی، اعزام کاروان به اربعین حسینی و دهها برنامه دیگر می باشد.

در ادامه برنامه از پنج نفر از کسانی که در مسابقه هفته دفاع مقدس برگزیده شده بودند با حضور وزیر محترم علوم تقدیر شد.

 

همچنین در این مراسم دکتر محبی، مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران نیز به بیان خاطرات خود از دوران ۸ سال دفاع مقدس پرداخت.