مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران:

شهید سلیمانی برنامه‌های استکبار جهانی در منطقه را نقش بر آب کرد
تعداد بازدید:۱۲۲
علی محبّی، مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران، ظهر شنبه، در سخنرانی بین دو نماز ظهر و عصر در محل نمازخانه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به سخنرانی درخصوص ابعاد سیاسی و بین‌المللی ترور شهید سردار حاج قاسم سلیمانی پرداخت.
مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران:

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، محبّی، با تبریک و تسلیت شهادت سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ارزش کارنامه سردار شهید سلیمانی از مواردی است که هرچه زمان بگذرد بیشتر از قبل زوایای پنهان آن آشکار خواهد شد. ارزش هر انسانی به اندازه کاری است که در طول زندگی انجام داده است. کار سترگ ایشان هنوز زوایای روشن نشده بسیاری برای جامعه دارد. آمریکای جنایتکار بیشتر از ما به کار بزرگ شهید سلیمانی آگاه بود و این‌گونه کینه خود را نسبت به اقدامات این شهید نشان داد.
مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران در ادامه با بیان اینکه داعش، القاعده و بسیاری از گروه‌های تروریستی زاده خود آمریکا هستند، افزود: از جمله مهم‌ترین اهداف آمریکا از ایجاد داعش می‌توان به درهم شکستن پایگاه و جبهه مقاومت، به نمایش گذاشتن چهره خشن از اسلام، جنگ اسلام با اسلام، ایجاد حلقه محاصره برای ایران، نمایش مبارزه با تروریسم و مهم‌تر از همه حفظ منافع سیاسی و اقتصادی خود اشاره کرد.
وی با اشاره به اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی برنامه‌های استکبار جهانی در منطقه را نقش بر آب کرده بود با اشاره به اینکه این اقدام، عقده‌گشایی استکبار جهانی محسوب می‌شود به سخنان خود پایان داد.
ه.ع ۷۳/ ل.م ۵۴/ ع. ع ۵۷