شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان ستاد شهید ادایی

۰۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۰۲ کد : ۵۹۶۸۴ رویداد های مهم اخبار برگزیده بدون عنوان اخبار داغ
تعداد بازدید:۱۶۷
جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان ستاد شهید ادایی به مناسبت دهه مبارک فجر در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۶ در دفتر بسیج وزارتخانه برگزار گردید.
شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان ستاد شهید ادایی

بسم الله الرحمن الرحیم 
جلسه شورای فرماندهی پایگاه بسیج کارکنان ستاد شهید ادایی به مناسبت   دهه مبارک فجر در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۶ در دفتر بسیج  وزارتخانه برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه آقای علی اصغر طیبی فرمانده پایگاه بسیج به تشریح وقایع سال ۵۷ و پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و لزوم زنده نگاه داشتن یاد و خاطر آن ایام و امام راحل(ره) و شهدای انقلاب را یک وظیفه ذاتی یاد کردند و از همکاران خواستند تا با برنامه ریزی منسجم نسبت به این مهم بپردازند.
ایشان ضمن دعوت حداکثری از همکاران در برنامه های بسیج توجه اعضا را به موضوع دفاع از مقر برای مقابله در شرایط بحرانی در قالب طرح عملیاتی شهید همدانی با برپایی گردان های بیت المقدس و کوثر و ایجاد یگان های واکنش سریع جلب نمودند.
در این نشست که با حضور دکتر جعفرپور مسول مرکز بسیج اساتید وزارتخانه برگزارگردید، توجه اعضا را به هم افزایی بین نیروی های بسیج اساتید و کارکنان سوق دادند و  لزوم توجه اعضا را به برنامه های سال آتی در روند انتخابات ریاست جمهوری و مباحث پیرامونی و تاثیرات نتیجه انتخابات بر انقلاب یاد کردند .
در پایان احکام اعضای شورا که توسط فرمانده مرکز بسیج کارکنان وزارت عتف صادر گردیده بود تقدیم اعضا شد.