انتقاد نهضت استادی بسیج/ شهرداری تهران فضاسازی مناسب برای مشارکت حداکثری نکرده

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۱ کد : ۶۲۲۴۳ رویداد های مهم اخبار برگزیده بدون عنوان اخبار داغ
تعداد بازدید:۸۴
رئیس مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور طی نامه‌ای به پیروز حناچی شهردار تهران به بی عملی شهرداری تهران در تبلیغات انتخاباتی اعتراض کرد.
انتقاد نهضت استادی بسیج/ شهرداری تهران فضاسازی مناسب برای مشارکت حداکثری نکرده

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، محمد قربانی گلشن آباد رئیس مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور طی نامه‌ای به  پیروز حناچی شهردار تهران به بی عملی شهرداری تهران در تبلیغات انتخاباتی اعتراض کرد و نوشت: علیرغم اینکه حدود 250 ساعت به شروع انتخابات باقی مانده، کمترین اقدامی در راستای فضاسازی تبلیغاتی و تمهید مشارکت حداکثری مردم نکرده و گویا خود را شبیه دولتی کرده که کسل، تنبل، نالان و ناتوان از هر تدبیر و اقدامی است.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر پیروز حناچی

شهردار محترم تهران

سلام علیکم

همان طور که مستحضرید "انتخابات" بر اساس قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در بیان رهبران انقلاب اسلامی؛ مظهر جمهوریت، تبلور مردمسالاری و اعمال اراده ملت عزیز و شریف ایران اسلامی در تعیین سرنوشت خود می باشد، چنانکه در فرمایشات اخیر رهبر حکیم انقلاب، جمهوریت (مردمسالاری دینی) به همراه اسلامیت، میراث بلند حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و رمز ماندگاری نظام اسلامی است.

دقیقا بر همین اساس است که اقطاب استکباری با کمک بنگاه های دروغ پراکنی و بهره گیری از فضای مجازی، با راهبرد یاس آفرینی و کمرنگ کردن حضور حداکثری به هر تلاش نافرجامی دست می یازند و به هر حیلت و مکری آویزان اند، «و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین».

در این میان با هزار هزار تاسف و تاثر، شهرداری تهران - شهرداری ام القرای جهان اسلام و پایتخت مستحکم جمهوری اسلامی ایران-،  علیرغم اینکه حدود 250 ساعت به شروع انتخابات باقی مانده، کمترین اقدامی در راستای فضاسازی تبلیغاتی و تمهید مشارکت حداکثری مردم نکرده و گویا خود را شبیه دولتی کرده که کسل، تنبل، نالان و ناتوان از هر تدبیر و اقدامی است.

اینک که مردم شریف و عزیز تهران، ناراحت و خشمگین از دولتمردان لیبرال- تکنوکرات پیگیر تغییرات پیشرفته و جهشی انقلابی هستند، از شهرداری تهران انتظار می رود در راستای تحقق مطالبات مردمی اقدامات گسترده، سریع و متناسب در راستای فضاسازی و تبلیغات محیطی انجام دهد.

در این راستا نهضت استادی بسیج به ویژه سازمان بسیج اساتید تهران بزرگ، آماده همکاری گسترده با شهرداری تهران است.

از خدای قادر متعال توفیقات جنابعالی و همکاران محترمتان را در این چندماه باقی مانده برای خدمت جهادی به مردم تهران، مسالت می نماییم.

محمد قربانی گلشن آباد 

رئیس مرکز رسانه و ارتباطات اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور